O nás

Kostofrank je naše radost

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni.

Laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed.

Jak jsme začínali

Na Semilsko jsme se přistěhovali z Pardubic v roce 1977. Městečko Semily leží v údolí řeky Jizery, kolem které vede krásná Riegrova stezka až do nedalekého Podspálova. Po řece se pak dostaneme až do Železného Brodu a do Českého Ráje. My nejvíce chodíme na výlety směrem do hor, Příkrého a Bozkova, Vysokého nad Jizerou a do Harrachova.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni. Laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architect.

Tým páníčků

Pavel a Alena Bochovi

páníčkové Hannie, Efri, Heather

 Oba jsou bývalí aktivní sportovci, dnes sportovní veteráni. Kromě svých třech dcer si užívají svých vnoučat a psích kamarádů, v minulosti byli také páníčky City. 

Pavel pracuje jako obchodník a na výstavách je handlerem Hannie, Heather a Efri. Alena je zdravotnice a mimo jiné se zajímá o canisterapii a vše co s tím souvisí.

Richard a Leona Lacinovi

páníčkové Bacha

Rodiče dcery Karolíny a syna Kuby. Ríša je sběratelem povídek o našem kraji a kronikář obce, Lea ekonomka a účetní celé rodiny.

Chovatelská stanice Kostofrank
Všechna práva vyhrazena 2022
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!