O nás

Kostofrank je naše radost

Hledáte-li seriózní a spolehlivou chovatelskou stanici, pak jste u nás na správném místě. Specializujeme se na chov bernských salašnických a nově také entlebušských salašnických psů.

Pejsků máme sice méně, ale o to více času máme na láskyplnou péči, kterou si tito huňáčové zaslouží. Mají k dispozici velký zahradní výběh v odlehlejší části údolního městečka Semily, ale ani přesto nezanedbáváme pravidelné výlety a procházky. Když zrovna nevýletujeme, trávíme spoustu času hrou nebo mazlením, protože naši parťáci si zaslouží velkou pozornost a nekonečnou lásku.

Každý člen smečky je poctivě zdokumentovaný, u všech našich odchovanců se můžeme zaručit za kvalitní rodokmen. Proto nám také velmi záleží i na budoucím osudu našich štěňátek a jen tak někomu je do výchovy nepředáme!

Jak jsme začínali

Na Semilsko jsme se přistěhovali z Pardubic v roce 1977. Městečko Semily leží v údolí řeky Jizery, kolem které vede krásná Riegrova stezka až do nedalekého Podspálova. Po řece se pak dostaneme až do Železného Brodu a do Českého Ráje. My nejvíce chodíme na výlety směrem do hor, Příkrého a Bozkova, Vysokého nad Jizerou a do Harrachova.

Tým páníčků

Pavel a Alena Bochovi

páníčkové Hannie, Efri, Heather

 Oba jsou bývalí aktivní sportovci, dnes sportovní veteráni. Kromě svých třech dcer si užívají svých vnoučat a psích kamarádů, v minulosti byli také páníčky City. 

Pavel pracuje jako obchodník a na výstavách je handlerem Hannie, Heather a Efri. Alena je zdravotnice a mimo jiné se zajímá o canisterapii a vše co s tím souvisí.

Richard a Leona Lacinovi

páníčkové Bacha

Rodiče dcery Karolíny a syna Kuby. Ríša je sběratelem povídek o našem kraji a kronikář obce, Lea ekonomka a účetní celé rodiny.

Chovatelská stanice Kostofrank
Všechna práva vyhrazena 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!